Abena Oppong-Asare
Constituency: Erith and Thamesmead
Party: Labour
Andrew Rosindell
Constituency: Romford
Party: Conservatives
Andrew Slaughter
Constituency: Hammersmith
Party: Labour
Apsana Begum
Constituency: Poplar and Limehouse
Party: Labour
Bambos Charalambous
Constituency: Enfield, Southgate
Party: Labour
Barry Gardiner
Constituency: Brent North
Party: Labour
Bell Ribeiro-Addy
Constituency: Streatham
Party: Labour
Bob Blackman
Constituency: Harrow East
Party: Conservative
Sir Bob Neill
Constituency: Bromley and Chislehurst
Party: Conservative
Bob Stewart
Constituency: Beckenham
Party; Conservative
Boris Johnson
Constituency: Uxbridge and South Ruislip
Party: Conservative
Catherine West
Constituency: Hornsey and Wood Green
Party: Labour
Chris Philp
Constituency: Croydon South
Party: Conservative
Clive Efford
Constituency: Eltham
Party: Labour
Rt Hon Sir David Evennett
Constituency: Bexleyheath and Crayford
Party: Conservative
Contact Rt Hon Sir David Evennett
Rt Hon David Lammy
Constituency: Tottenham
Party: Labour
David Simmonds
Constituency: Ruislip, Northwood and Pinner
Party: Conservative
Dawn Butler
Constituency: Brent Central
Party: Labour
Rt Hon Diane Abbott
Constituency: Hackney North and Stoke Newington
Party: Labour
Rt Hon Sir Edward Davey
Constituency: Kingston and Surbiton
Party: Liberal Democrats
Ellie Reeves
Constituency: Lewisham and Penge West
Party: Labour
Elliot Colburn
Constituency: Carshalton and Wallington
Party: Conservative
Rt Hon Emily Thornberry
Constituency: Islington South and Finsbury
Party: Labour
Contact Rt Hon Emily Thornberry
Felicity Buchan
Constituency: Kensington
Party: Conservative
Feryal Clark
Constituency: Enfield North
Party: Labour
Fleur Anderson
Constituency: Putney
Party: Labour
Florence Eshalomi
Constituency: Vauxhall
Party: Labour
Gareth Bacon
Constituency: Orpington
Party: Conservative
Gareth Thomas
Constituency: Harrow West
Party: Labour
Rt Hon Greg Hands
Constituency: Chelsea and Fulham
Party: Conservatives
Rt Hon Harriet Harman QC
Constituency: Camberwell and Peckham
Party: Labour
Helen Hayes
Constituency: Dulwich and West Norwood
Party: Labour
Sir Iain Duncan Smith
Constituency: Chingford and Woodford Green
Party: Conservative
Rt Hon James Brokenshire
Constituency: Old Bexley and Sidcup
Party: Conservative
Contact Rt Hon James Brokenshire
James Murray
Constituency: Ealing North
Party: Labour
Janet Daby
Constituency: Lewisham East
Party: Labour
Rt Hon Jeremy Corbyn
Constituency: Islington North
Party: Labour
John Cryer
Constituency: Leyton and Wanstead
Party: Labour
Rt Hon John McDonnell
Constituency: Hayes and Harlington
Party: Labour
Jon Cruddas
Constituency: Dagenham and Redbridge
Party: Labour
Julia Lopez
Constituency: Hornchurch and Upminster
Party: Conservative
Karen Buck
Constituency: Westminster North
Party: Labour
Kate Osamor
Constituency: Edmonton
Party: Labour
Rt Hon Keir Starmer
Constituency: Holborn and St Pancras
Party: Labour
Lyn Carol Brown
Constituency: West Ham
Party: Labour
Rt Hon Dame Margaret Hodge
Constituency: Barking
Party: Labour
Contact Rt Hon Dame Margaret Hodge
Marcha deCordova
Constituency: Battersea
Party: Labour
Dr Matthew Offord
Constituency: Hendon
Party: Conservative
Matthew Thomas Pennycook
Constituency:Greenwich and Woolwich
Party: Labour
Contact Matthew Thomas Pennycook
Meg Hillier
Constituency: Hackney South and Shoreditch
Party: Labour
Mike Freer
Constituency: Finchley and Golders Green
Party: Conservative
Munira Wilson
Constituency: Twickenham
Party: Liberal Democrats
Neil Coyle
Constituency: Bermondsey and Old Southwark
Party: Labour
Nickie Aiken
Constituency: Cities of London and Westminster
Party: Conservative
Paul Scully
Constituency: Sutton and Cheam
Party: Conservative
Dr Rosena Allin-Khan
Constituency: Tooting
Party: Labour
Dr Rupa Huq
Constituency:Ealing Central and Acton
Party: Labour
Rushanara Ali
Constituency: Bethnal Green and Bow
Party: Labour
Ruth Margaret Cadbury
Constituency: Brentford and Isleworth
Party: Labour
Sam Tarry
Constituency: Ilford South
Party: Labour
Sarah Jane Olney
Constituency: Richmond Park
Party: Liberal Democrats
Sarah Jones
Constituency: Croydon Central
Party: Labour
Seema Malhotra
Constituency: Feltham and Heston
Party: Labour
Siobhain McDonagh
Constituency: Mitcham and Morden
Party: Labour
Stella Creasy
Constituency:Walthamstow
Party: Labour
Stephen Hammond
Constituency: Wimbledon
Party: Labour
Rt Hon Stephen Timms
Constituency: East Ham
Party: Labour
Steve Reed
Constituency: Croydon North
Party: Labour
Rt Hon Theresa Villiers
Constituency: Chipping Barnet
Party: Conservative
Contact Rt Hon Theresa Villiers
Tulip Siddiq
Constituency: Hampstead and Kilburn
Party: Labour
Vicky Foxcroft
Constituency: Lewisham, Deptford
Party; Labour
Virendar Kumar Sharma
Constituency: Ealing Southall
Party: Labour
Wes Streeting
Constituency: Ilford North
Party: Labour